top of page
nurit04.png

טיפולים באחת על אחת

נס ציונה | גלאון | או זום

מעגל החיים הנשי מורכב מאוסף של חוויות, התנסויות ושינויים רבים. נשים רבות מתמודדות עם כאב פיזי ומשברים נפשיים מסיבות שונות. כאב כרוני, חרדה, פוסט טראומה, דכאון, התמודדות עם אבדן או מחלה, אתגרים בתחום הפריון, פונדקאות ועוד.

אלו יכולים לשבש את השיגרה המוכרת, ולעתים מביאים לפגיעה משמעותית באיכות החיים, להסתגרות, המנעות ואף לעצירה לא מתוכננת באמצע החיים.

 

בקליניקה אני פוגשת נשים המתמודדות עם משברים אישיים ונפשיים כמו: חרדה, פוסט טראומה, דיכאון, מחלה כרונית, אתגרים בתחום הפריון, פונדקאות. אך לא רק. לעתים משבר קטן כמו שינוי או מעבר, קושי שלא מרפה, או ירידה באנרגיה ובכוחות, מבקשים לקבל תשומת לב. 

הטיפול שאני מציעה הוא הזמנה להיפגש, לזהות את הכוחות ולהתבונן בחלקים הנפשיים המבקשים הכרה ועיבוד. ההיכרות והניסיון שלי עם מגוון דרכי טיפול מאפשרים לי לעבוד עם כל אחת באופן המדויק לצרכיה ולאמצעי הביטוי הנוחים לה, אם באמצעות שיח רגשי, אם באמנות, אם דרך הגוף (יוגה, מיינדפולנס, שיאצו) או במשולב.

מזה עשור אני מלווה נשים המתמודדות עם כאב פיזי ונפשי ורואה כיצד הטיפולים משפיעים לטובה על חייהן וכאביהן ומסייעים בתהליכי ההחלמה שלהן. ההיכרות והנסיון שלי עם מגוון דרכי טיפול מאפשרים לי לעבוד עם כל אישה באופן המדוייק לצרכיה ולאמצעי הביטוי הנוחים לה, אם במילים באמצעות שיח רגשי, אם דרך הגוף, אם באמנות או במשולב. 

בנימה אישית

 

שמי נורית סיון, אל עיסוקי כמטפלת המתמחה בנשים, הגעתי לאחר מסע ארוך ומשמעותי שעברתי בחיי האישיים. 

תהליך ההחלמה שלי הפך למסע בו חקרתי ובדקתי מהם הכלים הטיפוליים שיכולים לתמוך בי בדרך. התנסתי בטיפולים בגישות שונות, העמקתי ביוגה ובמדיטציה, למדתי שיאצו, והמשכתי להעמיק בתחום הטיפול הנפשי במסגרת לימודי תואר שני בטיפול באמנות וקורסים נוספים בתחום הטיפול.

כל אלו סייעו לי לצאת ממעגל הכאב, להתקרב לעצמי, לצרכיי, לקצב הנכון לי ולייעוד שלי. שיניתי את מסלולי המקצועי ממעצבת ואנימטורית בהייטק למורה ליוגה נשית, ובהמשך למטפלת בנשים.

היום אני מטפלת בנשים במסגרות שונות ביניהן בריאות הנפש והקליניקות שלי בנס-ציונה ובגלאון. אני מאמינה מאוד בקשר של הגוף והנפש ובהשפעות ההדדיות שיש להם זה על זו, וזה בא לידי ביטוי בטיפול שאני מציעה המשלב שיחה ואמנות או שיחה ועבודה גופנית מעולמות היוגה, מיינדפולנס והשיאצו.

במסעי בעקבות הכאב, פגשתי שותפה יקרה לדרך, קרן הלרשטיין אביטן מטפלת מתחום הגוף-נפש ומורה ליוגה בעצמה, וביחד דייקנו את הטיפול הנכון לגופנו, לנפשנו, ולנשים שאנו פוגשות המבוסס יוגה נשית וטכניקות טיפוליות נוספות.
מוזמנת לקרוא עוד על גישת ׳אנדוֹיוֹגה׳ שפיתחנו, המסייעת היום לנשים רבות בהקלה על כאביהן הכרוניים ובשיפור איכות חייהן.

מפגש טיפולי בעיני רוחי

אני מאמינה שריפוי מתחיל ביצירת מרחב בטוח ונעים המאפשר לאישה לפגוש את עצמה בתוך קשר מיטיב. אני מדמה את המרחב הזה למיכל נשי, מזין, מצמיח, בו ניתן להתחבר מחדש למקורות הכח, למלא מצברים, להתבונן אל תוך עצמנו, לשאול שאלות, להסתקרן, להציע תשובות וגם להתרווח ולהרפות.

המפגש הטיפולי שאני מציעה, משלב בין הצרכים הפיזיים והרגשיים, באמצעות הידע הנסיון והכלים שאספתי בדרך, באופן שיהיה מדוייק לצרכייך.

אשמח להכירך וללוות אותך במסע שלך להרגיש טוב יותר פיזית ונפשית. 

נורית

clinica.jpg
הסמכות 

מטפלת באמנות - תואר שני מטעם סמינר הקיבוצים

התמחות בבריאות הנפש ׳מרחבים׳ בטיפול בנשים עם פוסט טראומה מורכבת

יוגה תרפיסטית מוסמכת מטעם ארגון מורי היוגה ישראל

מטפלת מוסמכת בשיאצו

מורה בכירה ליוגה נשית על פי שיטתה של מירה ארצי פדן

מכשירה מורות ליוגה ב ׳אנדוֹיוֹגה*׳ מבית היוגה הנשית

*אנדוֹיוֹגה - קורס התמחות ביוגה תרפיה לכאב נשי, המוכר ע״י ארגון מורי היוגה בישראל

bottom of page